• Обновено
Жени Печатење Без Ракави Макси Фустан Летна Забава Ками Фустан Со Џебови

Жени Печатење Без Ракави Макси Фустан Летна Забава Ками Фустан Со Џебови

DEN 335.68

Залиха
Во продавницата

76" должина : 136см/53.37" колк : 134см/52.91" должина : 138см/54.94" големина шема : големина : С Сад : 4 Велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90СМ/35.15"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39.Жени Без Ракави Печатење Макси Фустан Летна Забава Ками Фустан Со Џебови Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 € Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Колкот XL 10 14 40 105см/41.33" изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.18" должина : 135см/53.40" Колк : 130см/51.33" должина : 137см/53. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.33" должина : 137см/53.3" Колк : 142см/55.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас