• Обновено
Seachoice Universal GPH Mini Marine 12v Bilge Пумпа

Seachoice Universal GPH Mini Marine 12v Bilge Пумпа

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Оваа мини пумпа за билки е совршено решение за отстранување на водата од мали површини како што се скифови, млазни чамци или Пвц. Изграден од бела абс пластика со лесен за чистење пресврт надвор цедалка. Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Seachoice се кандидира за и од бродари кои нудат широка линија на производи, додека остануваат достапни. 450 GPH мини bilge пумпа евакуира вода брзо. Пристаништа : - С инч. Големина : . 12 Волти Јачина. 1,5 Засилувачи Јачина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас