• Обновено
Enwejyy Women Women Tie-Dye Casual Dye Casual Long Relaive Fasure Пролет есенски секојдневен фустан

Enwejyy Women Women Tie-Dye Casual Dye Casual Long Relaive Fasure Пролет есенски секојдневен фустан

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Карактеристики : . Убави дами, добредојде во Енвејј .. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни производи, хуманизирани услуги и пријатно искуство за купување. Во исто време, ние исто така обрнуваме внимание на создавање стилски, персонализирани и удобни дизајни. . Ви благодарам повторно за вашето покровителство и посакуваме да имате подобар живот!. Главен материјал : полиестер. Тип на ткаенина : Плетете. Повод : Дневно, работно место, случајно. Стил : Обичен, минималистички. Должина : Редовно. Должина : Кратка. Деколте : Тркалезен врат. Должина на ракавот : Долг ракав. Модел : Tie-Dye. Сезона : Пролет и есен. Големина : S, M, L, XL, 2 XL. *Ве молиме, споредете ја табелата со големина внимателно пред да ја купите , благодарам .. *Ве молиме, оставете разлика од 1-3 см поради рачното мерење (белешка 1см = 0,39inch). *Може да има малку разлика во бојата причина за пукање на светлина .. *Може да биде измиена со рака или машинско миење. Забелешка : . *Измијте со ладна вода пред абење. *Не бели. *Студената нежна машина измијте мека, мода. Печатење со вратоврска. Долг ракав, тркалезен врат. Совршен за пролет и есен. Обичен фустан.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас