• Обновено
Девојки за време на одмор, украсени божиќни џемпери за пилум, големини 4- & плус

Девојки за време на одмор, украсени божиќни џемпери за пилум, големини 4- & плус

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

Врвот на peplum додава покачен стил на нејзиниот одмор со украсниот џемпер за Божиќни пилуми. Спарете го овој џемпер за празници со празници со празнични хеланки за печатење за да ја заврши нејзината облека. Екипаж. Долги ракави. Екипаж. Графички фронт со детали за продолжение. Peplum полите. Тело : 97% рециклиран полиестер/3% спандекс; МЕШ : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Sequin Christmas Peplum џемпер за девојчиња од време на одмор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас