• Обновено
Олсон 56-Во. Во. ТПИ Кука Дрво Сечење Бенд Видов Сечилото

Олсон 56-Во. Во. ТПИ Кука Дрво Сечење Бенд Видов Сечилото

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Ефикасно, економично хоби бенд видов ножеви за повремени корисникот. Претходно кален високојаглероден челик со униформа цврстина во текот на сечењето тврдо или меко дрво. РК 44-46 кука и прескокнете стил заби, ЕТС (секој заб во собата). 1ПАК Олсон 56-1/8 Во. x 1/8 Во. 14 ТПИ Кука Дрво Сечење Бенд Видов Сечилото.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас