• Обновено
Инктастични Палми Со Триаголници Маица Со Долги Ракави

Инктастични Палми Со Триаголници Маица Со Долги Ракави

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Палми Со Триаголници Маица Со Долги Ракави се одличен начин да се подготвите за летната сезона и целото забавно време за одмор! Инктастични Палми Со Триаголници Возрасни Долги Ракави Маица Машки Бел С. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. летна плажа океан зајдисонце одмор триаголник машка облека за возрасни облека маичка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас