• Обновено
Аурурални Женски Врвови Клиренс Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер

Аурурални Женски Врвови Клиренс Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

Одговараат Заumn, И Пролет.72" Ракав : 46cm/18.56" Големина : XXL Големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Usukeubustshoustshouslevelengthxxxx-Голем121642118cm/46.11 "Должина : 70cm/27. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас