• Обновено
Хаити Жени Прерамки Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Шпагети Ремени Кратки Мини Фустани Дами Лажичка Вратот Светло Виолетова Л

Хаити Жени Прерамки Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Шпагети Ремени Кратки Мини Фустани Дами Лажичка Вратот Светло Виолетова

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Класичен Сарафан За Гардероба.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан За Лизгање (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Лизгачки Фустан Со Прерамки Тип На Шема : Цврста Боја, Џебови Боја : Црна, Бела, Армиска Зелена, Розова, Розова Црвена, Каки, Виолетова, Светло Виолетова, Кралска Сина, Светло Сина, Портокалова Црвена, Зелена Нане, Светло Розова, Сино Зелена, Темносина(По Избор)Големина : С, М, л, Xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Ѓердан Со Лажичка : Должина На Мини Должини На Ракавите : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас