• Обновено
Скксст Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Вратоврска Боја Печатење Сарафан Плус Големина

Скксст Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Вратоврска Боја Печатење Сарафан Плус Големина

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустан : Миди. Должина На Ракавот : Половина Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : вратот На Екипажот. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Печатење На Змиска Кожа. Силуета : А-Линија. (Стил) : Гроздобер, Уличен Стил. Сезона : Лето. Оддел : Жени. Тип На Големина : Плус. Гроздобер : Да. Облека Нега : Машина Перат Градиент Шарени Печати. Крст Крст Ремен. Широко Лабаво Вклопување. Плус Големина XL-5 XL. Повик & Партија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас