• Обновено
Се прашувам на нација со долг ракав hi-lo ruffle џемпер плетен врв

Се прашувам на нација со долг ракав hi-lo ruffle џемпер плетен врв

DEN 399.36

Залиха
Во продавницата

Чувајте ја вашата мала принцеза удобна и стилска со овој џемпер со hi-ho ho hempt glit top од Wonder Nation. Направено од мека, плетена ткаенина од џемпер, овој врв ќе ја задржи удобно без разлика дали ужива во ден на забавни активности или се разгледува наоколу. Деталите за расипување се сигурни дека ќе вртат глави, додека збир на долги ракави обезбедуваат дополнително покритие кога ќе се намалат температурите. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Чудо на нација со долг ракав hi-lo ruffle џемпер плетен врв (мали девојчиња, големи девојки и плус) : hi-lo hem. Маица за девојчиња. Мека џемпер плетена ткаенина. Долги ракави. Руфл полите. Достапно во разновидни бои. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив со железо, не декорација на железо.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас