• Обновено
Фиџет Голтка И САД Артикулирање Флексибилни Стимул Играчка

Фиџет Голтка И САД Артикулирање Флексибилни Стимул Играчка

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Запознајте Го Слабиот Мексквирмингтон, вашиот нов БФФ (Најдобар Пријател На Фиџет)! Оваа нервоза во форма на голтка е лигава без неред и ќе ги забавува прстите со часови. Тоа е како да имате голтка за миленичиња, минус патеката за лигите. Стискајте, стискајте и оставете ги кикотите да започнат! Персонализирајте го ова со избирање од која било боја за да одговара на вашитеesетски преференции. 3д печатени од растителен, издржлив и еколошки безбеден тип на пластика. Направено по нарачка користејќи 100% обновлива енергија во Бивертон, Орегон.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас