• Обновено
Juelianxi жени обични маички за печатење на Денот на вineубените, кратки ракави кошула лабава блузипи

Juelianxi жени обични маички за печатење на Денот на вineубените, кратки ракави кошула лабава блузипи

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа.90'''Lenge : 71cm/27.37'''Sleeve : 18 CM/7.90'' Length : 71cm/27.17'Size : Xxlbust : 114cm/44.69' 'Рамо : 44cm/17.94''''Sleeve : 19cm/7.11'''L должина : 67cm/26.11 '' Должина : 67cm/26. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима.72'''L должина : 65cm/25. Функција : Обезбедува лесна Удобност заедно со мека и топла функција. лесна мека ткаенина за удобно женско, лесно за носење, без брчки е изработена од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење, погодно за вежбање, фитнес, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна употреба. Мека ткаенина со светлина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки одлични за обична облека во затворен простор или врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Бесплатно враќање : Ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие жени врвови.80 '' 'SLEEVE : 17 CM/6.38 '' Големина : xl Bust : 108cm/ 42.09' '' РЕАЛЕР : 45cm/17.27'''Shoulder : 48cm/18.32'''light : 63cm/24. Изработено е од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење Функција : Одлично за секојдневно затворање или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас