• Обновено
Капрезе Женски Градиент Туника Блуза Боемска Вратоврска Боја Пуловер Работа Маица Против Вратот Летни Врвови

Капрезе Женски Градиент Туника Блуза Боемска Вратоврска Боја Пуловер Работа Маица Против Вратот Летни Врвови

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза За Жени Против Вратот, Женски Градиент Маици Тип На Шема : Боја Блок Боја : Виолетова, Бела, Зелена, Портокалова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памук Деколте : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Карактеристика : женските секојдневни врвови доаѓаат со дизајн на вратот v, краток ракав, носат кошули за летни маици и го покажуваат вашиот шармантен изглед4. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Основниот Дизајн На Вратот И Краткиот Ракав Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас