• Обновено
Дистрибутер На Нафта, Индустриски Заеднички Материјали Дистрибутер На Нафта Хардверски Алатки За Систем За Подмачкување Во Надвор

Дистрибутер На Нафта, Индустриски Заеднички Материјали Дистрибутер На Нафта Хардверски Алатки За Систем За Подмачкување Во Надвор

DEN 176.32

Залиха
Во продавницата

Дистрибутер на нафта, Индустриски Заеднички Материјали Дистрибутер На Нафта Хардверски Алатки За Систем За Подмачкување 1 во 9 Аутспецификација : Тип На Артикл : Дистрибутер На Нафта Материјал : Бразстип : Внатрешен тип на картичкапликации : машини за обработка на цпу, производствени линии и машински алати, машини за фалсификување, машини за леење, машини за обработка на дрво и други системи за подмачкување на механичка опрема. Список на пакети : 1 х Дистрибутер На Масло Изработен од висококвалитетен месинг материјал, дистрибутерот на масло поседува добра отпорност на абење и е издржлив. Волуменот на маслото на секој излез за масло може да се прилагоди за да се задоволат потребите на различни работни сценарија. Со добра технологија на производство и затегнатост на воздухот, производот поседува добри перформанси на производот. Со едноставна и компактна структура, сепараторот за масло лесно се прилагодува и дистрибуира рамномерно. Производот е применлив за машини за обработка на цпу, производствени линии и машински алати, машини за фалсификување, машини за леење, машини за обработка на дрво и други системи за подмачкување на механичка опрема.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас