• Обновено
Кожата Налепница За Пеликан Случај Црно Бело Вител Мермер Гранит

Кожата Налепница За Пеликан Случај Црно Бело Вител Мермер Гранит

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Тоа Е Кожа направена во САД користејќи висококвалитетен винил. Супер богатите бои со мат ламиниране обезбедуваат одличен изглед и дополнителна заштита од помали гребнатини. Не остава лепливи остатоци зад себе. Направено во сад 30-дневна гаранција за враќање На Парите 100% Задоволство Загарантирано Со Секоја нарачка Исклучително Брза Испорака Кожи со Највисок Квалитет на пазарот денес.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас