• Обновено
Homeroots Целосна Фау Кожа Контра Столици, Сива-Сет на 2

Homeroots Целосна Фау Кожа Контра Столици, Сива-Сет на 2

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

95"капацитет на тежина : 250 lbsfarce заштита : номатеријал : leathettedimension : 37. Карактеристики Целосна Столица За Шалтер Од Вештачка Кожа, Регенерирано кожено седиште, грб и нозе на Челична рамка полиран нерѓосувачки челик, пластични стапала за да помогне да се задржат подовите од гребење од 2 спецификации боја : Сив Стил : Современ Комерцијален/Станбен : Комерцијален Оган Оценет : Нобетер Памучна Иницијатива : Нобетер Памучна Иницијатива Член : Ноазо Слободен : стил на носот : Вклучен Е Квадратен Број Столици : 2 Боја На Седиштето : материјал за сива рамка : челичен материјал за седиште : тапациран тип на дрво произведено седиште : мдфуфолстериран : тип на грб на седиште : низок заден дел/основен тип : 4 Ногавици : Вклучен Потпирач За Нозе : Висина На Седиштето - Подот До Седиштето : 25,99"Максимална Вкупна Висина - Врвот До Дното : 37,01"Максимум висина на седиштето - подот до Седиштето : 25. Премногу неутрализирајте ја бојата на кожата постои потпирач за нозе од нерѓосувачки ѕвезди што се обвиткува наоколу од три страни.99"Ширина На Седиштето - Од Страна на страна : 16. Овие елегантни столици за барови ќе изгледаат одлично во вашиот бар салон, кујна, трпезарија или дури и како дополнителни седишта во вашата соба за игри.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас