• Обновено
Псиакги Обични Хеланки За Жени Мода Божиќна Шема Истегнување Висок Струк Цветно Печатена Јога Трчање Дневни Фитнес Панталони Црвена + XXL

Псиакги Обични Хеланки За Жени Мода Божиќна Шема Истегнување Висок Струк Цветно Печатена Јога Трчање Дневни Фитнес Панталони

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Големина : XL Половината : 86cm/33.50" Колк : 100см/39.73"Length : 104cm/40. Големина : М Половината : 74см/29.86"Hip : 106cm/41.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Јога Панталони.65 " Должина : 98cm/38.73"Size : SWaist : 68cm/26.€Натпревар ● Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони.73" Должина : 104cm/40. ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул.37"Length : 102cm/40.65"Length : 98cm/38.①Карактеристики овој секојдневен Зимски макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на, но и откривање стабилно. Големина : XXL Половината : 92cm/36.37" Должина : 102см/40.22"Hip : 112cm/44. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.77"Hip : 88cm/34. €Табела Со големини Големина : S Половината : 68cm/26. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Сезона : Алгенда : Женаматеријал : Полиестердекорација : Тип Без Шема : Стил На Печатење : Мода,Каузална.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас