• Обновено
Преднаелектрична Четка За Заби, Водоотпорна, Низок Шум, Пренослив, Паметен Тајмер Електрична Четка За Заби Ип Вода Електрична Четка За Заби Вибрации

Преднаелектрична Четка За Заби, Водоотпорна, Низок Шум, Пренослив, Паметен Тајмер Електрична Четка За Заби Ип Вода Електрична

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

нежно пулсира течност помеѓу забите и по должината на линијата за нежно и ефикасно чистење секој пат. Содржина на пакетот : 1x Електрична четка за заби6x четка за заби Глава1x Кутија За Складирање Преднаелектрична Четка за Заби,Водоотпорна, Низок Шум, Пренослив, Паметен Тајмер Електрична Четка За Заби IPX7 Вибрации На Водена Електрична Четка за Заби. Интерденталната четка може да навлезе длабоко во забите и идеална за чистење помеѓу загради, коронки и импланти.85х2, 16х1, 37иннет Тежина : 60гр/0,13 Lbgros Тежина : 99 G/0,19 Lb Водоотпорно Ниво : ipx7 напојување : usb Полнење Опис : длабоко чиста заби електрична четка За заби обезбедува 19000 потези во минута, отстранување до 5x повеќе дамки наспроти рачна четка за заби. Замена Глави меките, влакната се дизајнирани да одговараат на топографијата на забите и до повеќе дамки .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас