• Обновено
Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Обработен Вооружен Метал Сива Површина Килими, 8 '12'

Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Обработен Вооружен Метал Сива Површина Килими, 8 '12'

DEN 1261.60

Залиха
Во продавницата

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Обработен Вооружен Метал Сива Површина Килими, 8 'х 12'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас