• Обновено
Плус Големина Фустан За Жени Жени Секојдневен Цветен Фустан Секојдневен Лабав Фустан За Лулашки Женски Широк Фустан Елегантен Фустан За Одмор На Плажа

Плус Големина Фустан За Жени Жени Секојдневен Цветен Фустан Секојдневен Лабав Фустан За Лулашки Женски Широк Фустан Елегантен

DEN 362.24

Залиха
Во продавницата

Фустани За Жени, Женски Обичен Замав Едноставна Маица Лабава Облека (1 Армија Зелена) СВЕТЛИНА СО Исклучителни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие сте Ѕвезда на Секој Настан, Како Забава, Коктел, Клубска Облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Романтичен Состанок, Свадба, Крстарење. Ова е одличен удобен фустан, доволно убав за деловна секојдневна работа и доволно лесен летната плажа! Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Појас половината, можете да го врзете во предниот, страничниот или задниот дел. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Страничните џебови од секоја страна за практичен и шик изглед! Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан. Измијте ја машината за перење и закачете ја да се исуши. Големина : S=US (4-6), M=US (8-10),L=US(12-14),XL=US(16-18),XXL=US(20-22),би препорачале големина нагоре. Лесна и мека ткаенина, ние прифаќаме 30 дена парите назад!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас