• Обновено
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „најдобро седиште“ семејство цитати и изреки - злато, сиво

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „најдобро седиште“ семејство цитати и изреки - злато,

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Најдоброто седиште, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со семејни цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина. Типографија на пистата авенија и цитати на artидното платно за печатење „Најдоброто седиште“ на семејството и изреките - злато, сиво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас