• Обновено
За Ауди Точно Совпаѓање Аеросол Спреј Допрете Боја И 2к Чист Мантил-Изберете Ја Вашата Боја

За Ауди Точно Совпаѓање Аеросол Спреј Допрете Боја И 2к Чист Мантил-Изберете Ја Вашата Боја

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил. Ауди (LX5 V - Aruba Blue pearl) Спреј Боја/2k Clearcoat комплет вклучува : Од Суштинско значење за постигнување на "совршен натпревар" . Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел. Тој нуди ув заштита и супериорна бензинска и хемиска реизистенција во споредба СО 1к чисти мантили. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Врвниот прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазно прскање на пазарот. Нашиот 2к проѕирен капут е познат како најдобар проѕирен капут достапен за подобрување и заштита на металните бои за автомобили со прскање. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас