• Обновено
Pionената Пионер повлекува милениумски панталони

Pionената Пионер повлекува милениумски панталони

DEN 747.36

Залиха
Во продавницата

Од зафатените недели до ветровито викенди, панталоните на милениумските панталони на Pioneer Woman продолжуваат удобно со лесна, еластична половината и многу истегнување. Современиот крој става полирана завршница на која било облека. Влечете во обична графичка мета или пробајте го со проток на врвот за да го постигнете вашиот следен омилен изглед. Исклучиво на. Материјал : 76% рајон/21% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигнување и инсејм : Висок пораст, 28 ”Inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Два џебови од предни исечоци. Карактеристики : Широк лента за половината со скриена еластична, супер-лента ткаенина. Пионерската жена милениумски панталони за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас