• Обновено
Метална Златна Киселина Слободен 6х7. Овална Рамка За Слика Мат Со Бело Јадро Наклон Сече За Слики -

Метална Златна Киселина Слободен 6х7. Овална Рамка За Слика Мат Со Бело Јадро Наклон Сече За Слики -

DEN 13246.08

Залиха
Во продавницата

Нашите матбори Без Киселина се 4-слоеви и имаат Бело Јадро. Со вкупна големина од 6" х 7,5", овие душеци со овални отвори совршено се вклопуваат во 6 рамки" х 7,5" и се исечени за да ги подобрат вашите 3" х 5" фотографии. Вистинската големина на отворање на подлогата е 2,5 "х 4,5" инчи, така што може безбедно и безбедно да ја смести вашата 3" х 5" фотографија, уметнички дела, игла, знак, итн. 1-Пакет w/ Поддршка И Јасна Торба. Ќе добиете една единствена подлога со подлога и торба. Киселина Слободен, Бело Јадро 4-Слоја Душеци. Вкупна Големина 6 "х 7.5" - Наклон Сече Отворање Големина од 2.5 "х 4.5 " за 3" х 5 " Слика. Поддршка и Јасни Кеси се вклучени со оваа опција.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас