• Обновено
Арли меморија пена софа и домашно милениче во стилот на каучот за кучиња и мачки

Арли меморија пена софа и домашно милениче во стилот на каучот за кучиња и мачки

DEN 783.84

Залиха
Во продавницата

Патентите на овој кревет го олеснуваат отстранувањето на столбовите внатре за да можете да го поставите капакот во машината за перење и лесно да го исчистите. Нема да се спушти или да се израмни. Конечно, вашите најблиски ќе имаат кауч што можат да го наречат свој; Можеби е поудобно од троседот на кој спиете! Овие утешни стилски кревети се исполнети со совршена меморија за перформанси, пена, 100% премија, мемориска пена од прво одделение што ја спојуваат на телото на вашето домашно милениче, за да ја подобрат циркулацијата за која било големина или куче со тежина или мачка за да можат да спијат подобро и да спијат подолго. Неутралните бои ќе го подобрат декор во вашата дневна соба, семејна соба, спална соба, канцеларија или ден. Висококвалитетната мемориска пена, исто така, ги перница главата, рамената, 'рбетот, торзото и колковите, за да се намали притисокот врз телото на вашето домашно милениче и да се смири уморни, болки во мускулите и зглобовите. Овој кревет за кучиња има широко, завиткан околу засилувачите кои се густо исполнети за удобно да го поддржуваат целото тело на вашето куче од глава до опашка. Одлично за сите миленичиња : Совршен за мали, средни и големи миленичиња; Млади и стари кучиња, мачки и други членови на семејството.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас