• Обновено
Безжични слушалки И во уво со микрофон Bluetooth слушалки со кутија за полнење пренослив Специјален подарок Вистински Безжичен Сон

Безжични слушалки И во уво со микрофон Bluetooth слушалки со кутија за полнење пренослив Специјален подарок Вистински Безжичен

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Bluetooth слушалки S90 за Возрасни Hifi Слушалки Партија Со полнење Случај новогодишен подарок За водење кадифе Делукс bluetooth слушалки е компатибилен Со Bluetooth-от андроид, i OS и windows уреди. Дизајнот на спортот за безжични слушалки совршено се вклопува во вашето уво за да не падне. Совршен за спорт, вежбање, трчање, слушање музика и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА. Вградени Микрофони Слушалки За Во Уво Контрола На Допир Водоотпорни Слушалки За Спортско Трчање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас