• Обновено
Тојела Четири Агол Анти-Капка Магнетна Заграда Мобилен Телефон Случај Виолетова IPhone 12pro Макс

Тојела Четири Агол Анти-Капка Магнетна Заграда Мобилен Телефон Случај Виолетова IPhone 12pro Макс

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

Информации за производот : применлив бренд : Apple Style : заден капак : TPU+PCColor : црна, трева зелена, сина, темно зелена, виолетова, розово злато, пренаменливи модели : i Phone6/7 / 8, i Phone6/7/8plus, i Phone xr, iphone xs max, i Phone xs max, i Phone 11 Pro (5.8), i Phone 11 (6.1), i Phone 11 про макс (6.5), Iphone se 2020, IPHONE 12 Mini (5.4), iphone 12/ 12 pro (6.1), iphone 12 pro max (6.7)листа за пакување : телефон случај x1 toyella четири агол анти-капка магнетна заграда мобилен телефон случај виолетова iphone 12pro max.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас