• Обновено
За Автомобилот Линколн Таун Комплет за Ц компресор За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кондензатор За Сушење-Buyautoparts

За Автомобилот Линколн Таун Комплет за Ц компресор За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кондензатор За Сушење-Buyautoparts

DEN 5222.56

Залиха
Во продавницата

Нашите КОМПРЕСОРИ и компоненти за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА се направени да траат користејќи само најквалитетни материјали и прецизно производство.Овој комплет вклучува сосема нов Компресор ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кој е дизајниран и произведен за да го замени оригиналниот компресор од вашето возило.Овој Комплетен КОМПЛЕТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 6 парчиња вклучува сосема нов компресор за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, кондензатор, акумулатор/сушач, уред за проширување, шише масло за КОМПРЕСОР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и пакување со точни о-прстени за вашиот систем за да спречите протекување. Сите делови во овој комплет гарантирано ќе се вклопат и функционираат без модификации. Компресорот вклучува нова претходно инсталирана спојка, серпентина и макара за лесна инсталација - нема потреба од отстранување и повторна употреба на склопот на спојката од вашиот стар компресор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас