• Обновено
Sumbell Industries penne за вашите мисли Графичка уметничка галерија за хумор, завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лил 'Руе

Sumbell Industries penne за вашите мисли Графичка уметничка галерија за хумор, завиткана од платно печатење wallидна уметност,

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : хумор, смешна, кујна, храна, тестенини, пинки. Дизајн од Лил Руе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас