• Обновено
Револуција со Dreamgear Quad Dock

Револуција со Dreamgear Quad Dock

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Истовремено се наплаќа : (1) wii u��� gamepad, (2) далечински контролори на Wii��, (1) Wii U Pro контролер, совршен за гледање филмови и видео, основни ротати 360�� за лесен пристап до контролорот, LED полнење Индикаторски светла, лесно "пад " полнење, цврста конструкција и гумени нозе нудат стабилност, вклучен/исклучен прекинувач за напојување, вклучени 2 Wii��-далечински управувачки батерии, вклучуваат 100/240 V AC адаптер Quad Dock Dock Revolution со Dreamgear Лулка, наплатете ги или синхронизирајте ги податоците во исто време. Вклучувањето за докинг му овозможува на корисникот лесно да го наполни својот уред.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас