• Обновено
Карастан килими Мјанмар тутун 3 '5 5' 5 Област килим

Карастан килими Мјанмар тутун 3 '5 5' 5 Област килим

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

: Како дел, најголемиот производител на килими во светот, производите на Карастан килим нудат 1 -годишна гаранција за дефекти во производство и гордо увезени материјали . Достапно во две бои, тутун и аквамарин. кадифен куп : Високиот кадифен куп нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на кој било простор . Одличен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња . Деби на нашата колекција на зачини на пазарот, Мјанмар е исто толку дрско колку што е убаво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас