• Обновено
Потопло сет на ушите и вратот, големи девојки, на возраст од 7-14 години

Потопло сет на ушите и вратот, големи девојки, на возраст од 7-14 години

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Рамна плетена лента со лента со глава на џакард ја комплетира ушите и го надополнува координативниот потопло на вратот. 2-парчен сет на ладно време вклучува уво и потопло на вратот со фер островска шема од додатоци на ABG .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас