• Обновено
Моно Мачка Етернет Лепенка Кабел-Нозе-Сина, RJ45, Заглавени, 550Mhz, ВРВОТ, Чиста Гола Бакарна Жица, 24awg-Zeroboot Серија

Моно Мачка Етернет Лепенка Кабел-Нозе-Сина, RJ45, Заглавени, 550Mhz, ВРВОТ, Чиста Гола Бакарна Жица, 24awg-Zeroboot Серија

DEN 159.84

Залиха
Во продавницата

Моноприс Cat6 3ft Син Лепенка Кабел, ВРВОТ, 24 AWG, 550 MHz, Чист Голи Бакар, RJ45, Zeroboot Серија Етернет Кабел Купи Со Доверба : Со Доживотна Гаранција На Моноприс на Сите Кабли, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.|24awg заглавени, чисти голи бакарни проводници 550 MHz пропусен опсег|Без заштитни капаци за прицврстување на приклучокот|50m позлатени контакти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас