• Обновено
Беркли Џордан Ли Плетенка Суперлајн, Пламен Зелена, 10-Фунта Риболов Линија

Беркли Џордан Ли Плетенка Суперлајн, Пламен Зелена, 10-Фунта Риболов Линија

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Беркли Х9 ПЛЕТЕНКА : Добијте ја истата опрема што ја користат добрите. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира со иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас