• Обновено
Вранглер дете момче тенок директно Jeanан

Вранглер дете момче тенок директно Jeanан

DEN 255.68

Залиха
Во продавницата

Wrangler Thoddler Boy Slim Straight Jean. Тенок директно вклопување. Прилагодете се да одговараат на половината. Затворање на затворање со летање со патент. Prontебови од предни лажички. 5 стајлинг на џеб. Памук мешавина од ткаенина за мекост и издржливост на расправии за деколом, тенок директно Jeanан.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас