• Обновено
Војна на Starвездите Силата ја буди фигурата пустината мисија сарко штица

Војна на Starвездите Силата ја буди фигурата пустината мисија сарко штица

DEN 190.08

Залиха
Во продавницата

Внесете го светот на Војна на Starвездите и започнете во акција и авантура! Чистач и трговец кој ги разгалува граничните светови за богатство, сарко -штицата мора да носи специјализирана маска што ја одржува неговата родна атмосфера што кружи низ неговите туѓи бели дробови. Комбинирајте го Blaster на Sarco Plank со оружјето од пакетите Канан arrерус и Езра Бриџер (не вклучени) за да изградите крајно оружје со уште поголема галактичка моќ. Откријте универзум на херои, негативци и вонземјани и се потопете во возбудливи приказни за добро наспроти злото со пакетите за мисија на „Војна на Starвездите“. Производите на „Војна на Starвездите“ се произведуваат од Хасбро под лиценца од Лукасфилм Рибар Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на Хасбро. Рекреирајте ги авантурите и сцените од универзумот „Војна на Starвездите“. Blaster на Sarco Plank се комбинира со оружје од пакетите „Канан arrерус“ и „Езра Бриџер“ за да изгради поголемо, дури и помоќно оружје! (Секоја пакет се продава одделно). Доаѓа со 2 додатоци. Големина на акција на акција : 3,75 инчи . Вклучува Слика, 2 додатоци и упатства.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас