• Обновено
Единствени поволни цени 30 -тина цветна хартија за завиткување букет водоотпорен пакување памук розова

Единствени поволни цени 30 -тина цветна хартија за завиткување букет водоотпорен пакување памук розова

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии, занаети, уметност, дневни потреби, свадба, забава, дипломирање, церемонија, настан, годишнина, итн. Водоотпорна, има добра текстура, висока цврстина и е мазна и мека. Едноставен и модерен дизајн, ги прави вашите цвеќиња да изгледаат многу попривлечни и висока класа. Лесен за користење. Цветен натпревар кој може да ја одрази убавината на цветот. Боја : розова . материјал : памучна хартија . ширина : 58cm / 22,8 инчи . целосна должина : 9.144m / 30ft . Содржина на пакет : 1 x хартија за завиткување на цвет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас