• Обновено
Солизирајте Ги Унизираните Очила За Сонце Што Ја Менуваат Бојата-Рајот На Сурферите-Ја Менува Бојата од Кафеава во Абонос На Сонце-Поларизиран Про, Огледален Објек

Солизирајте Ги Унизираните Очила За Сонце Што Ја Менуваат Бојата-Рајот На Сурферите-Ја Менува Бојата од Кафеава во Абонос На

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Нашите Очила за Сонце" Рај За Сурфери " се менуваат од Кафеава во Абонос со допир на сончевите зраци. Нашите Поларизирани леќи отпорни на гребење и отпорни на кршење обезбедуваат појасна слика што го намалува напрегањето на очите и ја подобрува визуелната длабочина со помал сјај. Не грижете се дали ќе се оштетат или изгубат случајно или кражба. Излезете надвор носејќи ги овие лесни нијанси и воодушевете ги сите со рамки што ја менуваат бојата. Боите се прилагодуваат напред и назад за неколку секунди! Дури и во облачен ден, 80% од сончевите УВ зраци сѐ уште минуваат низ облаците, правејќи ги вашите Рамки На Дел сол да се променат! Никогаш нема да ви биде здодевно. ОВИЕ ОЧИЛА за сонце НЕ само што ги штитат штетните сончеви зраци, обезбедувајќи 100% заштита ОД U/УВБ, туку исто така обезбедуваат посветли погледи и обезбедуваат гледање со висок контраст. Нашите рамки се направени од обновливи материјали погодни за земјата што ги прави лесни и хипоалергични!. Нашата Животна Гаранција за Замена секогаш ве покрива. Дизајнот и бојата на Рајот на Сурферот се модни напред, менувајќи се од Кафеава во Абонос со изложување на сонце.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас