• Обновено
Машината Момени Харлоу Направи Килим Од Вискозивна Област 7'11 11'2

Машината Момени Харлоу Направи Килим Од Вискозивна Област 7'11 11'2

DEN 4449.44

Залиха
Во продавницата

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови. Вискозните нишки цртаат сјајни акценти од нежно ткаеното поле шенил, истакнувајќи ги сложените детали за секој украсен килим со скулпторска уметност. Неутралната палета на бои ги спарува сребрените сиви со кралскиот блуз и беж тоновите што одговараат на истакнатиот дизајн на секоја покривка со карактеристична текстура. Од апстрактни вители и линеарни ленти до преобоени медалјони и традиционални персиски мотиви на килим, софистицираниот асортиман претставува извонредна шема на тепих за секој стилски избор. Внатрешен Килим. Произведено Во Белгија. Машина Направена. Вискоза Шенил Со Латекс Поддршка. Висина На Купот 0,2".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас