• Обновено
Уникатен Разбој Внатрешен Правоаголен Цветен Традиционален Простор Килими Зелена, 8' 11 ' 0

Уникатен Разбој Внатрешен Правоаголен Цветен Традиционален Простор Килими Зелена, 8' 11 ' 0

DEN 966.08

Залиха
Во продавницата

Колекцијата Ла Јола може да се пофали со земјени бои и дизајни инспирирани од природата кои ја предизвикуваат убавината на живописната планинска виста. Без разлика дали барате да освежите стар дизајн или да врзете нов, една од овие колекции разновидни модели сигурно ќе го надополни вашиот простор. Зелена/8 '0 х 11' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас