• Обновено
3Д Макспајдер 2004-Тојота Приус Кагу 1-Ви Ред Подножје-Црно-Л1ТИ14511509

3Д Макспајдер 2004-Тојота Приус Кагу 1-Ви Ред Подножје-Црно-Л1ТИ14511509

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Земја На Потекло : КИНА. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. Марка : 3Д Макспајдер.L1 TY14511509 3 D MAXpider TOYOTA PRIUS 2004-2009 KAGU ЦРНА R1 TOYOTA ПРИУС 2004-2009 KAGU ЦРНА R1 3d MAXpider Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Серија Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. 3д Дигитализиран Дизајн Одговара На Секоја Апликација За Возило Подигнатите Рабови Даваат Максимален Модел На Покриеност Бр : L1 TY14511509. Материјал : КАГУ. УПЦ : 842132070731. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас