• Обновено
Цртан Филм Интернет Свет Авантура Печатење Постелнина Сет-3-Парче Сет Вклучува Ватенка Покритие И Перници

Цртан Филм Интернет Свет Авантура Печатење Постелнина Сет-3-Парче Сет Вклучува Ватенка Покритие И Перници

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Цртан Филм Интернет Светска Авантура Печатење Постелнина Сет-3-Парче Сет Вклучува Јорган Покритие и 2 Перници (02 Крал 104х90ин + 20х30ин).Материјали Со врвен Квалитет : нашиот комплет за покривање на јорган е изработен од 100% полиестерски влакна, што е и здраво и еколошко, обезбедувајќи безбедно и удобно искуство со спиење. За чистење, машинско перење во ладна вода на нежен циклус, сушење на тивок оган и избегнувајте употреба на белило.Упатства за нега : ве Молиме имајте предвид дека овој сет не ги вклучува утешителот и јадрото на перницата.Комплет Постелнина од 3 Парчиња : 1 x Навлака за Јорган + 2 x Навлаки за Перници, со високо креативен филм, ТВ, аниме и отпечатоци со анимација кои личат на џиновски постер со тематика во боја, што го издигнува декорот на вашата спална соба и ве потопува во свет на креативни теми!Уникатен и Издржлив Дизајн : Користејќи напредна технологија за сублимација на боја, ткаенината може да се пофали со јасна и остра слика, заедно со светли бои што нема да исчезнат по миењето.Совршен И Разноврсен Подарок : Идеален За сите возрасти и полови, овој комплет за постелнина е совршен подарок за родендени, празници, годишнини или Божиќ. Скриеното затворање на патентот обезбедува вашиот утешител да остане на место.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас