• Обновено
Голем бо за складирање со рачка-идеален за складирање кујна, во кујнски шкаф или како фрижидер бо - , транспарентен, F88964

Голем бо за складирање со рачка-идеален за складирање кујна, во кујнски шкаф или како фрижидер бо - , транспарентен, F88964

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Големина на производот : 27см*17см*7,5 см. Количина на производ : 1 компјутер. Боја : транспарентен. Материјал : Пластика. Содржина на пакетот : 1 * кутија за складирање големина На Производот : 27см*17см*7,5 см. Количина на производ : 1 компјутер. Боја : транспарентен. Материјал : Пластика. Содржина на пакетот : 1 * кутија за складирање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас