• Обновено
Дтидтпе Крпи За Миење Садови Сунѓер За Миење Садови Избришете Сунѓер Чист Двострано Миење Садови Кујна

Дтидтпе Крпи За Миење Садови Сунѓер За Миење Садови Избришете Сунѓер Чист Двострано Миење Садови Кујна

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

10 парчиња Сунѓер За Миење Садови Избришете Двострано Чистење На Сунѓер За Миење Садови Карактеристики : Големина : 8х5, 8х2, 8смрих пена-заштеда На Напор и лесно триење, само мала количина детергент може да произведе пена богата добра имибиција на вода-Згуснете го сунѓерот со малку детергент густа пена, лесна за чистење тврдоглавите дамки ви даваат тенџере со четка со нов систем на чиста Двострана Деконтаминација-сунѓер за Бришењезгустување, Сунѓер Двостран Дизајндеконтаминација секс добро, превенција од гребење, пена и Изобилство, повеќе бактеријаза.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас