• Обновено
Португалски Плочки Четворка Шема Заплеткана Модерна Врз Основа На Традиционалните Ориентални Градина Знаме Декоративни Знаме Куќа Банер

Португалски Плочки Четворка Шема Заплеткана Модерна Врз Основа На Традиционалните Ориентални Градина Знаме Декоративни Знаме

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме.Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба. Изработени од висококвалитетна ткаенина. Само Знамето, Без Бандера. Се одликува со ракав на врвот за вметнување столб за знаме. Ткаенината отпорна на временски услови и избледување нема да се распадне по континуирана употреба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас