• Обновено
2xl Индустриски Хигиеничар Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Индустриски Хигиеничар Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52

Залиха
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Индустриски Хигиеничар Маица Во Забавен Стил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Индустриски Хигиенски Забавен Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас