• Обновено
Jeanан Плут „Кујнски знаци М“ платно уметност

Jeanан Плут „Кујнски знаци М“ платно уметност

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Истакнати бои : бела, сива, црна боја што ја сликам со масла, акрилни и акварели. Исто така, сакам да го мешам со различни текстури и инспиративна типографија. Сакам што да правам со природата, но исто така уживам во малку фантазија тука и таму. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ако мојата работа каже нешто, би се надевам дека зборува, супер е да се биде жив и да има одличен ден. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Пеперутките, дивиот свет и пејзажот се инспиративни за мене. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас