• Обновено
Sulpell Industries гроздобер овошје Слика Слика Слика Слика Рамка Giclee Texturized Art by Vision Studio

Sulpell Industries гроздобер овошје Слика Слика Слика Слика Рамка Giclee Texturized Art by Vision Studio

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Визија Студио.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас