• Обновено
Преодна подрачје за килим црвена, беж дневна соба лесна за чистење

Преодна подрачје за килим црвена, беж дневна соба лесна за чистење

DEN 1088.00

Залиха
Во продавницата

Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Ова е идеален килим за секое поставување, а машината за напојување е направена од 100% полипропилен за природна влага и отпорност на дамки. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Транзициска област килим (5'3 '' x 7'3 '' овална) гранична црвена, беж дневна соба лесна за чистење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас