• Обновено
Стрелец. Маица За Кратки Ракави за Возрасни

Стрелец. Маица За Кратки Ракави за Возрасни

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Оваа забавна кошула карактеристики "Јас сум Стрелец. (Дух.) "на предната страна. Оваа Маичка Со Кратки Ракави За Возрасни има залепени вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дише 5,3 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас